Zdjęcia wizerunkowe i kampanie medialne

Fotografia wizerunkowa mody to nasza pasja!

Każdy profesjonalny fotograf, nawet najbardziej wszechstronny i doświadczony, potrafi wskazać kategorię zdjęć, w których czuje się najlepiej i których wykonanie sprawia mu największą satysfakcję. W przypadku naszego dyrektora kreatywnego i całego zespołu Studia Kwadrat takim zagadnieniem jest fotografia mody, ze szczególnym uwzględnieniem zdjęć wizerunkowych.

Studio Kwadrat
Studio Kwadrat
Studio Kwadrat
Studio Kwadrat
Sygnet
W Studio Kwadrat oferujemy

W Studio Kwadrat oferujemy

  • Profesjonalne sesje wizerunkowe na podstawie wytycznych Klientów
  • Kompleksowe kampanie, realizowane przez nas od A do Z
  • Wsparcie na dowolnym etapie kampanii: podczas przygotowania briefu, castingu, wyboru pleneru, postprodukcji
Sygnet

Tworzymy dla najlepszych, czyli dla Was

Kategoria „fashion” stanowi główny punkt działalności naszej agencji, a na swoim koncie mamy dziesiątki udanych i szeroko komentowanych kampanii medialnych dla znakomitych projektantów i największych firm z branży odzieżowej.

Z ogromną przyjemnością realizujemy projekty, zapowiadające sezonowe kolekcje odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, jak również przygotowujemy kampanie okazjonalne i wyprzedażowe.

Pomagamy wprowadzać na rynek nowe marki oraz odświeżamy wizerunek istniejących od lat producentów. Efekty naszej pracy regularnie podziwiać można w najpoczytniejszych magazynach modowych i lifestylowych, a także na billboardach w polskich i europejskich miastach.

Historia opowiedziana przez zdjęcia

Fotografia wizerunkowa rządzi się swoimi prawami. W przeciwieństwie do klasycznych zdjęć produktowych, w dużych kampaniach promocyjnych nie chodzi bowiem tylko o przejrzyste zaprezentowanie poszczególnych elementów danej kolekcji ubrań.

Głównym celem jest wywołanie u odbiorców określonych emocji, wprawienie ich w zachwyt i wzbudzenie w nich potrzeby zakupowej. Dobra akcja wizerunkowa nie może być zatem zwykłym kolażem zdjęć, ale musi opowiadać konkretną historię - spójną z wartościami marki, a także z wizją samego projektanta. W Studio Kwadrat doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też każda sesja wizerunkowa poprzedzona jest długimi rozmowami z przedstawicielami marki i dokładnym zapoznaniem się z produktami.

Wiemy, że tylko łącząc wiedzę twórców kolekcji z naszym doświadczeniem możemy osiągnąć pełen sukces i stworzyć zjawiskową, a zarazem efektywną kampanię promocyjną.

Historia opowiedziana przez zdjęcia
Sygnet
Sygnet

Od pomysłu po efekt końcowy

W naszej agencji fotograficznej nie boimy się żadnych wyzwań i jesteśmy w stanie zrealizować każdą, nawet najbardziej oryginalną i szaloną kampanię wizerunkową zaproponowaną przez Klienta. Jeżeli jednak nie mają Państwo własnego pomysłu, to chętnie służymy pomocą, przygotowując kompleksową, zgodną z najnowszymi trendami, a co najważniejsze - dostosowaną do potrzeb marki strategię. Z przyjemnością opracujemy brief, a także zajmiemy się całym procesem produkcyjnym.

Do Państwa dyspozycji oddamy także naszych fotografów, ekipę techniczną i cały sztab najlepszych specjalistów od wizerunku: stylistów, makijażystów i fryzjerów. Przy największych kampaniach pracujemy nawet w kilkudziesięcioosobowym składzie, wzbogacając podstawowy zespół agencji o dodatkowych oświetleniowców, montażystów czy asystentów, a nawet kierowców i obsługę kamperów. Wszystko po to, by sesja przebiegała sprawnie, a efekt końcowy wprawiał w zachwyt i był dopracowany w najmniejszych szczegółach.

Skontaktuj się z nami

Profesjonalni modele i świeże twarze

Świetna kolekcja ubrań i znakomity pomysł na jej prezentację to podstawa udanej sesji wizerunkowej, jednak nie należy zapominać o jeszcze jednym elemencie w tej układance – o twarzy lub twarzach kampanii. To dzięki modelom i modelkom ubrania zyskują realny wymiar, a same zdjęcia zaczynają tętnić życiem i kipieć emocjami.

W naszej agencji współpracujemy zarówno ze znanymi i bardzo doświadczonymi modelami, jak i z interesującymi debiutantami, dzięki czemu bez trudu możemy znaleźć idealnych ambasadorów Państwa marki. Tworząc naszą bazę kontaktów stawiamy na różnorodność, zatem wiek, płeć czy pożądane cechy fizyczne nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Najważniejsze jest dla nas, by wybrana osoba lub grupa ludzi doskonale wpisała się w klimat kampanii i charakter kolekcji, a także nie bała się wyzwań przed obiektywem aparatu.

Profesjonalni modele i świeże twarze

W studio i plenerze

Przygotowując każdą kampanię wizerunkową dużą wagę przykładamy również do znalezienia idealnego miejsca na sesję zdjęciową, a także dobór odpowiednich rekwizytów. Czasami większość fotografii wykonujemy w naszym doskonale wyposażonym, wrocławskim studio, innym razem wybieramy interesujące plenery w bliższej i dalszej okolicy.

Dla ciekawych ujęć i znakomitego światła jesteśmy w stanie przejechać setki kilometrów, nierzadko opuszczając granicę Polski, a nawet Europy. W kwestii rekwizytów, scenografii i wszelkiego rodzaju elementów, uatrakcyjniających sesję również nie idziemy na kompromisy. Akcesoria w stylu retro, zwierzęta na planie, praca w wodzie czy konieczność pobrudzenia sobie rąk? Jeżeli wymaga tego kampania to zawsze jesteśmy na tak.

W studio i plenerze
Sygnet
Sygnet

Pełne zaangażowanie i 100% wydajności

Podczas pracy nad kampanią wizerunkową nowej kolekcji ubrań czy akcesoriów najwięcej czasu zajmują zwykle przygotowania. Kiedy jednak uda się wszystko dopiąć na ostatni guzik, czyli wybrać pomysł i ustalić plan działania, znaleźć plener, a także wybrać i wystylizować modeli, to również nie zwalniamy tempa. Wówczas do akcji wkraczają fotografowie. Dzięki ich profesjonalizmowi i olbrzymiemu doświadczeniu, a także otwartości i przyjaznemu nastawieniu, sesja wizerunkowa może przebiegać miło, sprawnie i efektywnie.

Nasi fachowcy starannie komponują kadry, łapią najlepsze światło i cierpliwie doradzają modelom, aby na zdjęciach uchwycić pożądany klimat i jednocześnie nie stracić z oczu najważniejszych bohaterów kampanii, czyli Państwa doskonałych ubrań i akcesoriów. Nad atmosferą podczas zdjęć, a także bezpieczeństwem i komfortem modeli – zwłaszcza w przypadku sesji z udziałem dzieci - czuwa również reszta zespołu Studio Kwadrat, dzięki czemu nawet praca od świtu do nocy nikomu się nie dłuży.

Skontaktuj się z nami

Postprodukcja, czyli ostateczny rys

Ostatnim krokiem przed przekazaniem Państwu gotowych zdjęć jest postprodukcja, czyli proces profesjonalnej obróbki graficznej zdjęć. Na tym etapie usuwamy drobne niedoskonałości, ujednolicamy temperaturę barw, eksperymentujemy z kontrastem i stosujemy własne, sprawdzone metody udoskonalania fotografii. Zdajemy sobie sprawę, że nadgorliwość w kwestii retuszu bywa największym grzechem grafika, dlatego nie ingerujemy znacząco w całe zdjęcie czy wygląd modeli i modelek. Inaczej mówiąc: działamy tak, by wydobyć ze zdjęć wszystko, co najlepsze i uzyskać klimat, zgodny z przyjętymi wspólnie z Klientem założeniami.

Dzięki temu otrzymują Państwo najwyższej jakości fotografie, spójne z wizerunkiem marki i doskonale eksponujące największe zalety promowanej kolekcji ubrań, biżuterii czy akcesoriów.

Postprodukcja, czyli ostateczny rys

Video zza kulis w pakiecie

Realizacja wizerunkowej kampanii medialnej to proces wymagający dużych nakładów pracy, czasu i zaangażowania, ale również niezwykle interesujący z punktu widzenia marki oraz jej odbiorców. Z tego też względu naszym Klientom oferujemy możliwość przygotowania krótkiego video, pokazującego zza kulis pracę fotografów, stylistów i modeli.

Taki film świetnie nadaje się do publikacji w mediach społecznościowych i może stanowić ciekawą, nieszablonową zapowiedź najnowszej kampanii wizerunkowej stworzonej wspólnie ze Studio Kwadrat.

Sygnet
Sygnet