O nas

Studio Kwadrat to profesjonalna agencja fotograficzna, od 2008 roku realizująca sesje zdjęciowe i kampanie reklamowe dla największych marek, głównie z branży fashion i e-commerce.

Skontaktuj się z nami
Grafika zdjęcia
1 728 000
wykonanych zdjęć
Grafika ekran
1 152
kampanii medialnych
Grafika firma
149
zaufało nam firm

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych

Siłą naszej firmy jest olbrzymie doświadczenie, kreatywne pomysły i projekty w 100% dopasowane do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować nawet najbardziej innowacyjne kampanie medialne – poczynając od opracowania koncepcji, poprzez casting, znalezienie idealnej lokalizacji i stworzenie scenografii, na gotowym produkcie w postaci doskonałej jakości zdjęć kończąc.

Od wielu lat specjalizujemy się również w fotografii produktowej. Przez ponad dekadę działalności zrealizowaliśmy setki sesji dla najpopularniejszych marek modowych i sklepów internetowych, przygotowując lookbooki, packshoty i fotografie typu ghost.

Większość zdjęć wykonujemy w naszym wrocławskim studiu fotograficznym, jednak jesteśmy w stanie zająć się produkcją kampanii w dowolnym miejscu w Polsce, Europie i całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych

Studio Kwadrat – nasze atuty

  • Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych dla największych marek.
  • Indywidualne projekty, maksymalnie dopasowane do potrzeb klienta.
  • Kompleksowa obsługa kampanii medialnych i sesji zdjęciowych – od pomysłu do realizacji.
  • Najwyższej jakości zdjęcia produktowe: wiernie odwzorowujące kolory i zachęcające do zakupów.
  • Profesjonalny zespół, znakomity sprzęt i doskonale wyposażone studio fotograficzne.
Studio Kwadrat – nasze atuty
Sygnet
Sygnet

Założyciel Studia Kwadrat

Założycielem studia, dyrektorem kreatywnym i autorem większości zdjęć jest Tomasz Kobiela – wrocławski fotograf z 20-letnim doświadczeniem i prawdziwy pasjonat, uważnie śledzący polskie i światowe trendy w dziedzinie fotografii komercyjnej.

Stworzony przez niego zespół tworzą fotografowie, styliści, wizażyści i makijażyści, a regularnym wsparciem służą także oświetleniowcy, filmowcy, technicy i asystenci produkcji.

Przy największych kampaniach realizowanych przez Studio Kwadrat pracuje nawet kilkadziesiąt osób, dzięki czemu efekt końcowy spełnia nie tylko polskie, ale również światowe standardy jakości.

Założyciel Studia Kwadrat