Zdjęcia lookbookowe

Profesjonalny lookbook? Tylko w Studio Kwadrat!

Przygotowanie nowej kolekcji ubrań to proces, w który zaangażowana jest zwykle olbrzymia grupa ludzi: zaczynając od projektantów, a na pracownikach szwalni kończąc. Rezultatem wielu miesięcy ich pracy są fantastyczne propozycje, które trzeba później skutecznie i efektywnie przedstawić klientom. Jak to zrobić? Najlepiej w formie lookbooka, czyli katalogu zdjęć z modelami i modelkami, prezentującymi poszczególne elementy danej kolekcji.

W Studio Kwadrat od ponad dekady zajmujemy się przygotowywaniem tego typu fotografii dla najpopularniejszych marek modowych w Polsce, a nasze zdjęcia regularnie pojawiają się w katalogach produktowych oraz sklepach internetowych największych graczy z branży fashion.

Lookbook
Lookbook
Lookbook
Lookbook
Sygnet
Niezwykła moc fotografii

Niezwykła moc fotografii

Profesjonalny lookbook stanowi jeden z podstawowych sposobów prezentacji oferty przez projektantów i producentów odzieży. Dzięki niemu klienci mogą dokładnie przyjrzeć się poszczególnym elementom nowej kolekcji, zobaczyć, jak ubrania prezentują się na prawdziwej osobie i z jakimi dodatkami najlepiej je łączyć. Bo chociaż fotografie lookbook zwykle wykonujemy na białym tle lub w neutralnym plenerze i mają one jednego głównego bohatera w postaci sukienki, spodni czy bluzki, to pozostałe detale dodają zdjęciu realizmu i mogą być inspiracją dla wielbicieli marki.

Nie bez znaczenia jest tutaj również wygląd, makijaż i fryzura modela lub modelki, a także zastosowana scenografia. W Studio Kwadrat wszystkie te elementy dostosowujemy do charakteru marki, a także do konkretnej kolekcji ubrań, dzięki czemu efekt końcowy jest spójny z wizją projektantów.

Sygnet

Realizujemy Wasze wizje i służymy pomysłami

Każda marka ma swoje głęboko zakorzenione DNA i w swojej działalności kieruje się jasno określonymi wartościami. Powierzając nam pracę nad swoim lookbookiem dostają Państwo gwarancję, że zdjęcia nie tylko będą odznaczały się najwyższą jakością, ale również idealnie wpiszą się w charakter Waszej firmy. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły, a w przypadku ich braku – służymy wsparciem, doświadczeniem i profesjonalnym studiem fotograficznym.

Chętnie przedstawimy własne propozycje, pomożemy w wyborze modeli lub modelek, scenografii i pleneru, a także oferujemy usługi naszych stylistów, wizażystów i fryzjerów.

Realizujemy Wasze wizje i służymy pomysłami

Z najlepszymi i dla najlepszych

W Studio Kwadrat wierzymy, że dobra fotografii mody, w tym zdjęcia lookbook, to nie tylko zasługa wysokiej jakości sprzętu, ale również sprawdzonej ekipy specjalistów i atmosfery, panującej na planie zdjęciowym. W skład naszego zespołu wchodzą fachowcy z różnych dziedzin: od fotografów, oświetleniowców i asystentów, przez makijażystów i ekspertów od wizerunku, aż po profesjonalnych modeli i modelki. Każda z tych osób – poza skupieniem na jak najlepszym wykonaniu swojej pracy – dba również o stworzenie przyjaznego i pełnego wsparcia klimatu w studio, dzięki czemu sesje przebiegają sprawniej i efektywniej.

Nasz tryb pracy i kreowaną przez nas atmosferę doceniają nie tylko osoby pozujące do zdjęć, ale także klienci, czego potwierdzeniem jest regularna współpraca z najlepszymi firmami z branży fashion. W tym z markami, specjalizującymi się w modzie dziecięcej.

Z najlepszymi i dla najlepszych
Sygnet
Sygnet

Pracujemy z dorosłymi i dziećmi

Przygotowanie doskonałego lookbooka to zawsze wyzwanie, dlatego w Studio Kwadrat rekomendujemy współpracę z doświadczonymi modelami, dla których pozowanie przed obiektywem nie jest nowością. Wiemy jednak, że w niektórych przypadkach świeże twarze, amatorzy lub po prostu pracownicy firmy czy twórcy danej kolekcji najlepiej zaprezentują ją na zdjęciach i… nie mamy nic przeciwko temu! Jesteśmy w stanie udzielić fachowych wskazówek i tak pokierować sesją, że nawet debiutanci poczują się jak zawodowcy, a efekt końcowy będzie znakomity.

Uwielbiamy również pracę z najmłodszymi modelami, dlatego od lat wykonujemy zdjęcia produktowe, przedstawiające ubrania z kolekcji dziecięcych. Potrafimy okiełznać nawet najbardziej temperamentne maluchy, dodać odwagi tym nieśmiałym i rozluźnić najbardziej zestresowane. Dzięki temu sesje stają się dla dzieci prawdziwą przyjemnością i są one w stanie na zdjęciach zaprezentować pełnię swojego wdzięku i możliwości.

Skontaktuj się z nami

Znakomite efekty gwarantowane

Studio Kwadrat to synonim profesjonalizmu, dlatego też powierzając nam przygotowanie lookbooka dla swojej marki macie gwarancję otrzymania fotografii najwyższej jakości. Po zakończeniu sesji każde zdjęcie poddajemy kompleksowej obróbce graficznej, podczas której usuwamy wszelkie niedoskonałości, dopieszczamy kolory i stosujemy własne triki, dzięki którym ubrania prezentują się perfekcyjnie, a cała kompozycja zachwyca spójnością i realizmem.

W Państwa ręce oddajemy zdjęcia dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu od razu nadają się do wykorzystania w katalogach, materiałach marketingowych i drukowanych magazynach. Z powodzeniem wykorzystać je można również jako urozmaicenie klasycznych packshotów i zdjęć typu ghost na stronie sklepu internetowego.

Znakomite efekty gwarantowane

Video - bonus specjalny dla e-commerce

Klasyczne lookbooki mają formę zdjęć, jednak obserwując aktualne trendy i zwiększoną aktywność marek modowych w segmencie e-commerce poszerzyliśmy naszą ofertę o specjalną propozycję - prezentacje produktów w formie video. Mowa o krótkich, kilku lub kilkunastosekundowych filmach, na których model bądź modelka demonstrują ubrania w ruchu. Dzięki temu Klienci mogą obejrzeć, jak dany element garderoby prezentuje się “na żywo” i układa podczas noszenia.

Takie naturalne, zakulisowe filmy to świetny sposób na uatrakcyjnienie katalogu produktów w sklepie internetowym, a do tego dają ogromną przewagę nad konkurencją. Mówiąc krótko: nasze klasyczne zdjęcia w pakiecie z prezentacjami video to lookbook w wersji dla najbardziej wymagających.

Video - bonus specjalny dla e-commerce
Sygnet
Sygnet

Nasze atuty

Kreatywne pomysły

Kreatywne pomysły

Profesjonalny zespół

Profesjonalny zespół

Własne studio fotograficzne

Własne studio fotograficzne

Najwyższa jakość zdjęć

Najwyższa jakość zdjęć

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie